GoPro Hero10

Share with friend

Tartu, Tartu maakond, Estonia

7 130km away
Rent GoPro Hero10 photo 1
Rent GoPro Hero10 photo 2
Rent GoPro Hero10 photo 3
Rent GoPro Hero10 thumbnail 1 Rent GoPro Hero10 thumbnail 2 Rent GoPro Hero10 thumbnail 3
Seadmega kaasas üks aku, 64gb mälukaart ja pöidlakruvi kinnituste külge kinnitamiseks.
Revolutsiooniline Protsessor
Kiirem. Sujuvam. Parem. Võimas uus GP2 mootor, mis muudab kaamera olemust - särtsakas jõudlus, kiire puutetundlikkus ja topelt kaadrisagedus annavad üliägedadalt sujuva [peidetud email] spetsiaalselt GoPro nõudlikele vajadustele, GP2 on meie kiireim kiip senini.
Kõrge Kvaliteediga Fotod + Videod, Suur Kaadrisagedus
Kõige teravama pildiga GoPro eales. Nüüd lausa 23MP fotod ja 5.3K video koos 60fps, HERO10 pakub topelt kaadriarvu veelgi sujuvama pildiga. Pluss 240fps nüüd 2.7K kvaliteedis ja 15.8MP fotod 5.3K videost võttes.
Uskumatu Kvaliteet
Salvesta ülima detailsusega, realistliku tekstuuriga ja rabava kontrastiga, ka hämarates oludes. Pildid näevad välja ilusad tänu uuele vetthülgavale hüdrofoobsele objektiivikaitsele, mis hülgab vett ning eemaldab valguselaigud.
HyperSmooth 4.0
HyperSmooth ei ole kunagi olnud sujuvam, ning on ülilihtne teda kasutada igas režiimis igal ajal. Pluss veelgi parem hämaras stabiliseerimine ja horisondi lukk veelgi suurema kaldenurgaga, et Sinu materjal näeks välja ideaalselt sirge igal ajal.
Kiire, Usaldusväärne Ühendus
Super lihtne, super kiire. Piltide ja videote mahalaadimine Sinu pilvega ühendatud GoPro'st Sinu telefoni on lihtne ja mitmekülgne - lihtsalt vali, kas soovid juhtmevabalt läbi Quik rakenduse seda teha või ülikiirelt USB juhtmega.3 Samuti on saadaval ka piiramatu mahuga pilveruum koos automaatse üleslaadimisega. Lihtsalt pane oma kaamera oma koduses WiFi võrgus laadima ja kaamera teeb ülejäänud.
Uus Esimene Ekraan + Täiustatud Jõudlus
Kadreerimine vloogimiseks ja selfide jaoks pole kunagi olnud nii lihtne koos kõrge kvaliteediga eesmise LCD ekraaniga, mis nüüd on kõrgema kaadrisagedusega ja tervama detailsusega. Parem puutetundlikkus ning kiirem [peidetud email] ülekandmine koos HERO10 Black kaameraga näeb välja parem kui iial varem ja veebikaamera funktsioonid on lihtsad ja loogilised.
Vastupidav ja Veekindel kuni 10m
Täiesti veekindel ja tugevam kui varem, HERO10 Black kaamera on mitmekülgne, et olla Sinu kaaslaseks igal seiklusel. Selle robustne disain suudab vastu pidada ka karmidele oludele, filmides ikka edasi, olgu selleks muda, lumi või vesi. Vastupidav ja kriimuvaba objektiivikaitse lisab kaitset ja on lihtsalt vahetatav, kui selleks peaks vajadus olema.
Kestev Aku
Suur, 1720mAh liitium-ioon taaslaetav aku pakub rohkelt särtsu, et saaksid kauem salvestada ja vähem akusid vahetada.
Max Lens Mod
Pane peale Max Lens Mod, et saada meie Hero seeria kõige laiem ja üliäge 155˚ vaatenurk, mis annab ka purustamatu Max HyperSmooth stabilisatsiooni.
Veebikaamera + Otse Ülekanne
Kasuta oma GoPro kaamerat kõige vingema veebikaamerana. See mitmekülgsus kajastub ka otse ülekannete tegemise võimekuses, kus Sinu kaadrid näevad välja ideaalselt värinavabad, isegi kui vloogid joostes läbi metsa tänu HyperSmooth stabilisatsioonile ning tervalae resolutsioonile.
Erinevad Režiimid
Ära maga kunagi midagi maha - näiteks LiveBurst režiimiga, mis salvestab 1.5 sekundit enne ja pärast nupule vajutust. Ja isegi kui sellest jääb väheks, siis HindSight salvestab lausa 30 sekundit enne kui nuppu vajutad - et Sa kunagi ei jääks parimast momendist ilma. Saad panna ka taimeri ning aegvõtte, et saaksid kaamera paigutada ükskõik kuhu ja ise teha midagi muud.
Sisseehitatud Kinnitamine
Kinnituste vahetamine võtab vaid sekundi, tänu sisseehitatud kinnituskõrvadele. Ei mingeid raame ja muid jubinaid. ISegi parem, sest iga lisa, mis sobib HERO9 Black kaameraga, sobib ka HERO10 kaameraga.
Kasutaja Eelseaded
Tee salvestamine ülilihtsaks - lihtsalt vali eelseade vastavalt [peidetud email]10 Black omab koheselt mitut rokkivat eelseadet - Standard, Activity ja [peidetud email] saad teha erinevaid enda eelseadeid, et hiljem hõlpsalt valida vajadusel vastav.
GPS telemeetria
Vali telemeetri ning lisa see oma videole, et näeksid koheselt oma kiirust, kõrgust, asukohta ja G-jõude. Nii annad parema tunnetuse oma tegevusest.
~ Acceptance rate
~ Average response time

Minimum rent period 1 day
Maximum rent period 1 month

Location 7 130km away
18€ day
Pricing
35€
3 days
60€
week
150€
month
Increased rates apply for Friday, Saturday, Sunday if you rent for less than 5 days!

10.00€ per rent period
5.00€ per rent period
6.00€ per rent period
12.00€ per rent period

Secure deposit
125€

Total
~ Acceptance rate
~ Average response time
18 € per day

Similar results for rent Video Cameras in Tartu